اخبار

به لطف اپل استفاده از محافظ‌های صفحه نمایش آسان‌تر می‌شود

اپل با همکاری شرکت Belkin دستگاهی برای نصب محافظه‌های صفحه روی آیفون تولید کرده که فعلا در ژاپن استفاده خواهند شد.

شرکت Belkin دستگاهی را درست کرده که به راحتی محافظ‌ صفحه روی آیفون‌های مختلف می‌چسباند.

مشتریان فروشگاه اپل در کشور ژاپن می‌توانند با دستگاهی که شرکت Belkin برای گوشی‌های آیفون تولید کرده، محافظ‌های صفحه نمایش را به شکل بسیار حرفه‌ای روی گوشی خودشان نصب کنند.

محافظ صفحه نمایش در این دستگاه قرار داده می‌شود و گوشی روی آن قرار می‌گیرد. پس از اینکه در دستگاه بسته شد و گوشی داخل آن قرار گرفت، صفحه نمایش را از محل مخصوصی که روی دستگاه در نظر گرفته شده به بیرون می‌کشند تا از صفحه نمایش جدا شود. با این کار هیچ گونه حبابی هم روی صفحه نمایش دیده نمی‌شود و نتیجه نهایی برای بیشتر کاربران رضایت بخش خواهد بود.

Belkin-iPhone

دستگاه شرکت Belkin برای نصب محافظ‌های صفحه نمایش روی آیفون

براساس اطلاعات منتشر شده از سوی سایت 9to5mac هزینه‌ی چسباندن محافظ به وسیله‌ی این دستگاه روی صفحه‌نمایش آیفون بین ۱۹ تا ۳۷ دلار اعلام شده است. همچنین مشخص شده که این دستگاه بزودی راهی کشورهای دیگر هم خواهد شد و کاربران مختلف می‌توانند از آن استفاده کنند. در ادامه می‌توانید ویدیوی منتشر شده از این دستگاه را مشاهده کنید:

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: 9to5mac

+110

آدرس مطلب از منبع: http://mag.digikala.com/مقاله-article/%D9%85%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%DB%8C%D9%81%D9%88%D9%86/

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر کپچا

*

محبوب ترین اخبار

بالا