گوشی‌های پیکسل گوگل با مشکل جدیدی روبه‌رو شدند

گوشی‌های پیکسل شرکت گوگل در حالی که بسیار جذاب هستند و حتی فروش قابل توجهی هم داشتند، با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم می‌کنند. حالا بار دیگر در گزارش‌های مختلف گفته شده که تعدادی از این تلفن‌های همراه هوشمند با مشکل Freez یا هنگ برای چند ثانیه مواجه شده‌اند.

در فروم‌های رسمی گوگل برای کاربران گوشی‌های پیکسل گفته شده که این مشکل از چند ماه پیش شروع شده و برخی کاربران گفته‌اند:” گوشی من بارها هنگ کرده و در این مدت نمی‌شود هیچ کاری با آن انجام داد. هیچ دکمه‌ای هم در این حالت کار نمی‌کند و پس از یک دقیقه دوباره همه چیز به حالت معمولی باز می‌گردد.”

برخی از کاربران گفته‌اند که این مشکل با نصب یکسری از برنامه‌ها مانند Live360 Family Locator رخ می‌دهد و با پاک کردنش همه چیز درست می‌شود. البته برخی از کاربران هم گفته‌اند بدون داشتن این برنامه باز هم با مشکل هنگ روبه‌رو هستند. حتی گفته شده که پاک کردن کش و یا بازگشت به تنظیمات کارخانه هم مشکل پیش آمده را حل نکرده است.

به نظر می‌رسد که مشکل به وجود آمده نرم افزاری نیست که بتوان آن را با عرضه‌ی به‌روزرسان برطرف کرد. به نظر می‌رسد که کاربران برای برطرف کردن این مشکل باید گوشی خودشان را تعویض کنند.

منبع: androidpolice

‌‌‌‌

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا