محتوای نامناسب بازی‌ها از فیلتر اپل رد نمی‌شود

اپل از عرضه‌ی بازی The Binding of Isaac: Rebirth روی اپ‌استور جلوگیری کرده است. طبق گفته‌ی اپل به شرکت سازنده‌ی این بازی، محتوای نامناسب این بازی امکان عرضه‌ی آن را در اپ‌استور اپل غیرممکن می‌کند.

اپل می‌گوید محتوای The Binding of Isaac برای اپ‌استور مناسب نیست.

«تایرون رودریگز»، موسس شرکت Nicalis و ناشر بازی The Binding of Isaac است. او در توییترش پیغامی از اپل را پست کرده که عرضه‌ی این بازی را به دلیل وجود خشونت علیه کودکان، غیرممکن عنوان می‌کنند. در پیغام اپل آمده است: “اپ شما محتوا یا مشخصه‌هایی دارد که خشونت یا سواستفاده از کودکان را به تصویر می‌کشد. اجازه‌ی وجود چنین محتوایی در اپ‌استور نیست.”

Isaac

بازی The Binding of Isaac: Rebirth، نسخه‌ای بروزرسانی شده از بازی اصلی The Binding of Isaac است. این بازی که توسط سازنده‌ی Super Meat Boy ساخته شده، در سال ۲۰۱۱ منتشر شده بود. برای اولین بار هم نیست که عرضه‌ی این بازی روی پلتفرمی خاص رد می‌شود. شرکت نینتندو هم اجازه‌ی انتشار نسخه‌ی اصلی بازی را برای کنسول نینتندو 3DS نداده بود.

تا به امروز خبری مبنی بر عرضه‌ی The Binding of Isaac روی پلتفرم iOS منتشر نشده بود، اما این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان‌اش به دنبال این موضوع بوده‌اند. البته «ادموند مک‌میلن»، سازنده‌ی این بازی، گفته بود در صورتی آن را روی iOS عرضه می‌کنند که تجربه‌ی بازی خراب نشود. با توجه به درجه‌ی سختی وحشتناک بالای The Binding of Isaac و نیاز جدی به دسته یا کیبورد، نمی‌دانیم سازندگان این بازی نسخه‌ی موبایلی آن را چگونه ساخته‌اند.

the-binding-of-isaac-rebirth-screenshot

بازی The Binding of Isaac یک نقش‌آفرینی اکشن است.

سیاست‌های اپل درباره‌ی عرضه‌ی اپ‌ها و بازی‌ها روی فروشگاه‌ دیجیتال‌اش کمی مبهم است. همین حالا هم می‌توانید اپ‌ها و بازی‌های مختلفی را در اپ‌استور پیدا کنید که در آن‌، بچه‌ها کشت و کشتار به راه می‌اندازند. بازی The Binding of Isaac هم از نظر هنری، استایلی بسیار کمیک و خنده‌دار را به خدمت گرفته است.

منبع: GameSpot

+60

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا