طراحی دفتر کار یوروکلاس؛ شعبه اوکلند نیوزلند

یوروکلاس یک شرکت ساختمانی در نیوزلند است. این شرکت ساختمانی تصمیم گرفته است یکی از ساختمان‌هایی را که اخیرا توسط خود شرکت طراحی و ساخته شده، به‌عنوان دفتر مرکزی انتخاب کند. در حقیقت، ساخت و طراحی دفتر کار جدید، کیفیت کار این شرکت ساختمانی و مصالح ساختمانی ارائه‌شده توسط آن را به مشتریان نشان می‌دهد. از سوی دیگر، طراحی داخلی دفتر مرکزی شرکت، ویژگی‌ها و اصول ساختمان‌سازی به کار گرفته‌شده توسط این شرکت ساختمانی را به‌خوبی به نمایش می‌گذارد.

دفترکار euroclass

شرکت طراح با نشان دادن اصول معماری و ویژگی‌های ساخت و ساز این شرکت ساختمانی و با طراحی قسمت‌های مختلف با ساختارهای متفاوت، نه‌تنها یک دفتر کار جالب طراحی کرده بلکه کیفیت کار، نحوه‌ی اجرای پروژه، امکانات و قابلیت‌های خاص این شرکت ساختمانی را به نمایش گذاشته است.

دفترکار euroclass

در این دفتر کار بخش‌های مختلفی وجود دارد که به‌طور یکدست و متناسب با یکدیگر طراحی شده‌اند. بخش مدیریت، قسمتی که برای استراحت کارکنان طراحی شده، اتاق جلسات، غذاخوری و قسمت‌های دیگر دفتر به‌طور یکدست و به‌هم‌پیوسته طراحی شده‌اند. یکی از ویژگی‌های مهم این دفتر کار، پیوستگی قسمت‌های مختلف دفتر است؛ به‌طوری که با استفاده از دیواره‌های چوبی یا شیشه‌ای، بخش‌های مختلف دفتر از هم جدا شده‌اند؛ در نتیجه این امکان برای تمام کارمندان وجود دارد که بر حسب ضرورت، از اتاق جلسات، محل استراحت کارکنان و سایر بخش‌های دفتر به‌راحتی استفاده کنند.

دفترکار euroclass

یکی دیگر از ویژگی‌های دفتر کار یوروکلاس این است که از پنجره‌های بزرگ و قدی برای بخش‌های مختلف استفاده شده که محیطی پرنور و روشن برای کارکنان ایجاد می‌کند. این شرکت ساختمانی سعی کرده است که از نور طبیعی برای روشنایی محیط کار استفاده نماید.

دفترکار euroclass

دفترکار euroclass

دفترکار euroclass

دفترکار euroclass

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا