شایعه: دوربین آیفون 7 برآمدگی ندارد

خبرهای مربوط به آیفون 5se‌ کمی ما را نسبت به آیفون بزرگ بعدی اپل غافل کرده بودند. با این حال، بد نیست یادمان باشد که اپل تابستان آینده هم یک آیفون جدید معرفی خواهد کرد. شایعات می‌گویند که آیفون 7 طراحی ظاهری شبیه به مدل قبلی‌اش خواهد داشت، اما این طراحی بدون تغییر هم نیست.

ظاهرا خط‌های آنتن و برآمدگی آیفون 6 از مدل بعدی این گوشی حذف خواهند شد، اما طراحی‌اش عوض نمی‌شود.

بر اساس شایعه‌ی جدید، دوربین پشت آیفون 7 مثل آیفون 6 و 6s برآمدگی نخواهد داشت. این شایعه‌ هم‌چنین می‌گوید که خط‌های آنتن که پشت مدل‌های فعلی قرار دارند، از پشت آیفون 7 حذف شده‌اند. با این حال، این خط‌ها هنوز هم در کناره‌های گوشی وجود خواهند داشت. می‌توانید در پایین، طرحی ساختگی از این شایعه‌ی جدید را ببینید.

همین دو تغییر کوچک می‌تواند ظاهر زیبایی به گوشی بعدی اپل بدهد، اما به طور کلی امیدواریم تا اپل برای طراحی آیفون بعدی، طرح کاملا متفاوتی را نسبت به آیفون‌های قبلی استفاده کند. یا اگر حتی قرار است خط‌های آنتن هنوز هم وجود داشته باشند، حداقل رنگی شبیه به رنگ بدنه‌ی گوشی پیدا کنند.

انتظار داریم اپل آیفون 7 و آیفون 7 پلاس را مثل همیشه در شهریور ماه سال آینده و طی کنفرانسی رونمایی کند. شنیده‌ایم که مدل کوچک‌تر دوربین ساده‌تری از مدل پلاس دارد؛ طوری که مدل پلاس قرار است از دو لنز دوربین استفاده کند.

منبع: GSM Arena

+20

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا