تریلر جدید قسمت سوم Captain America را ببینید

در روز برگزاری مسابقات «سوپر باول» (Super Bowl) تریلر جدیدی از فیلم «کاپیتان آمریکا» (Captain America) پخش شد. کاپیتان آمریکا یکی از داستان‌های معروف کمک‌های مارول هست و طرفداران‌اش منتظر اکران فیلم جدید این سری هستند. فیلم جدید که قسمت سوم از سری کاپیتان آمریکاست، با نام کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) در دست تولید است.

مدتی پیش تریلر سی ثانیه ای این فیلم منتشر شد و حالا در جریان مسابقات سوپر باول که بزرگ ترین مسابقات راگبی آمریکاست، تریلر دیگری از این فیلم محبوب پخش شده است. سوپر باول تعداد بیشماری از بینندگان را پای تلویزیون میکشاند و با این حساب بهترین فرصت برای نمایش چنین خبرهایی است.

در این تریلر سی ثانیه‌ای قطعه‌ای از ترانه‌ی (United we stand, (Devided we Fall به عنوان موسیقی پس‌زمینه پخش می‌شود که به ترانه‌ای نمادین برای اتحاد شناخته می‌شود. بخش‌هایی از فیلم را می‌بینید که رابرت داونی جونیور در نقش آیرون من حضور دارد اما خبری از اسپایدر من نیست، در حالی که قبلا گفته شده بود که اسپایدرمن (Spiderman) هم در این فیلم، در بین ابر قهرمان‌ها بازی می‌کند و منتظریم تا این ابرقهرمان را هم در کنار بقیه ببینیم.

در پایان تریلر از زبان آیرون من می‌شنویم که می‌گوید: “تو طرف اشتباهی رو انتخاب کردی.”

در پایان، این تریلر را مشاهده کنید…

 

منبع: The Verge

 

00

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا