آیا iOS 10.2 مشکل باتری آیفون را بدتر می‌کند؟

در چند وقت گذشته کاربران به این موضوع اشاره کرده‌اند که iOS 10 برای گوشی آیفون ۶s و ۵ مشکل باتری به وجود آورده است. مشکلی که باعث انفجار این تلفن همراه هوشمند هم شده بود. انتظار داشتیم که باعرضه‌ی iOS 10.2 این مشکل برطرف شود؛ اما گفته شده که این مشکل نه تنها از بین نرفته، بلکه بدتر از قبل شده است.

مشکل باتری به این شکل بود که میزان باتری به یک‌باره از ۳۰ درصد به صفر می‌رسید و گوشی خاموش می‌شد؛ اما با متصل کردن گوشی به شارژر باز هم مشاهده می‌کردید که گوشی ۳۰ درصد شارژ دارد. در یکسری از گوشی‌ها هم میزان شارژ از ۳۰ درصد به ۱ درصد می‌رسد و ساعت‌ها روی همین مقدار باقی می‌ماند. حالا با عرضه‌ی iOS 10.2 این مشکل بیشتر شده است.

برخی کاربران گفته‌اند که درصد میزان شارژ باتری روی یک میزان خاص متوقف می‌شود و در زمانی که یکسری برنامه‌هایی که به شدت باتری مصرف می‌کنند هم اجرا می شوند، ظرفیت باتری کم نمی‌شود.

البته گروهی دیگر از کاربران هم گفته‌اند که iOS 10.2 مشکل باتری آن‌ها را بهبود بخشیده؛ اما به نظر می‌رسد که داستان برای برخی دیگر از داردندگان گوشی‌های آیفون متفاوت است و آن‌ها شرایطی بدتری را تجربه می‌کنند. البته شرکت اپل به افرادی که این مشکل را دارند گفته که باتری گوشی را به شکل رایگان تعویض می‌کند.

منبع: forbes

‌‌‌‌

 

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا