آیا اپل 12 میلیون دستگاه آیفون SE می‌فروشد؟

برخی از تحلیلگران بر این باور هستند که شرکت اپل در سال 2016 می‌تواند بیش از 12 میلیون دستگاه آیفون 4 اینچی یا آیفون SE بفروشد.

مینگ-چی کو از سازمان KGI پیش‌بینی کرده که بیش از 12 میلیون آیفون SE در سال 2016 راهی بازار می‌شود.

با توجه به شایعات، اپل قصد دارد آیفون SE و آیپد ایر 3 را در تاریخ 25 اسفند ماه یا 3 فروردین ماه معرفی کند. در حالی که این محصولات هنوز معرفی نشده‌اند، تحلیلگران احتمال می‌دهند که اپل بتواند در سال 2016 نزدیک به 12 میلیون دستگاه آیفون 4 اینچی بفروشد.

«مینگ-چی کو» (Ming-Chi Kou) که از جمله تحلیلگران معروف سازمان KGI به شمار می‌رود، پیش‌بینی کرده که اپل بتواند 12 میلیون دستگاه آیفون SE در سال 2016 بفروشد. او به این موضوع اشاره کرده که این تلفن همراه هوشمند پس از معرفی به سرعت وارد مرحله‌ی تولید و فروش می‌شود.

در حالی که شایعات زیادی هم درباره‌ی ظاهر این گوشی منتشر شده، مینگ-چی کو احتمال می‌دهد که ظاهر آن شبیه به آیفون 5s باشد و سخت افزار به کار رفته در آن هم شبیه به آیفون 6s است. به احتمال زیاد این گوشی جدید اپل با قیمت 400 تا 500 دلار در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

البته سازمان KGI قبلا پیش بینی کرده بود که بین 18 تا 20 میلیون آیفون جدید در سال 2016 راهی بازار می‌شود، اما به دلیل افت بازار و کاهش فروش محصولات مختلف، تعداد کمتری از این محصول تولید خواهد شد.

منبع: Ubergizmo

00

برای دیدگاه ها کلیک کنید

جوابی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین اخبار

بالا